Dragi osmaši i roditelji osmaša!
Upis u Privatnu jezičnu gimnaziju i ekonomsku školu Pitagora slijedi  proceduru koja je ista za sve srednje škole (više o tome na službenim stranicama  www.upisi.hr).
Ono što je bitno je ODLUKA o tome GDJE ćete nastaviti svoje  srednjoškolsko obrazovanje, odnosno obrazovanje svoga djeteta.
Privatna jezična gimnazija i ekonomska škola Pitagora nude posebne  uvjete školovanja i prednosti koje druge škole nemaju. Jedna od najistaknutijih  posebnosti naše škole jest što smo jedina škola na ovom području koja nakon  mature osigurava mogućnost besplatnog nastavka školovanja u  inozemstvu.
Sve informacije o radu škole, projektima koji se u školi provode,  troškovima i načinima plaćanja školovanja možete dobiti tako da nas kontaktirate  osobno ili putem telefona.
Posjetite nas da biste se upoznali sa mogućnostima koje  nudimo i postanite
ponosni učenici i roditelji učenika naše  škole!
Poštovani, s ovim kontakt formularom možete zatražiti dodatne informacije o upisu u gimnazijski program PJG Pitagore